FİRMALARIMIZ

WESTSIDE İSTANBUL

WESTSIDE İSTANBUL

Şahinler Holding’in hayata geçirdiği inşaat projesi Westside İstanbul, 1155 daire ve 116 dükkandan oluşuyor. Westside İstanbul Projesi kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında

olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü’nde bulunuyor. E-5 otoyolu üzerinde, kendisine ait metrobüs durağı olan, bölgenin belki de tek ve en büyük meydanıyla iç içe konumda, 3 tarafının koruyla çevrelendiği arsa üzerindeki proje; konumu, korusu ve konforuyla bölgenin en iddialı projesidir.

Şahinler Holding, bünyesinde bulundurduğu inşaat firmaları ile; anahtar teslim fabrika binaları ve depolar inşa etmesinin yanında gayrimenkul geliştirme, satış ve pazarlama faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Turhaus, Şahinler Holding’in Almanya - Türkiye arasında emlak tedariki ve aracılık hizmetleri yapan emlak platformudur. Turhaus; Westside İstanbul başta olmak üzere Bursa, İzmir, Bodrum, Antalya, Alanya ve Konya’da bulunan taşınmaya hazır projeleri Avrupa’daki Türklerin beğenisine sunuyor.

Şahinler Holding; Almanya ve Türkiye’nin değişik şehirlerinde bulunan arsaları üzerine proje geliştirme çalışmaları da yapmaktadır. Önümüzdeki yıllarda hayata geçirilecek İstanbul Büyükçekmece’de yeni bir villa proje üzerine konsept çalışmaları devam etmektedir. Şahinler Holding, hayata geçecek projelerle İstanbul’da çevreye duyarlı, modern, yaşanılabilir yapılar kazandırmayı hedeflemektedir.

 TURHAUS 
(WESTSIDE İSTANBUL)
Adres: Barış mah. Mehmetçik cad. NO:10 Beylikdüzü / İSTANBUL

Whatsaap Hattı: 0538 472 24 57
E-Mail: info@turhaus.com.tr
www.westsideistanbul.com