FİRMALARIMIZ

WESTSİDE İSTANBUL

WESTSİDE İSTANBUL

Şahinler Holding, İstanbul Beylikdüzü'nde 1.155 konut ve 116 cadde dükkandan oluşan Westside İstanbul projesini hayata geçiriyor.

Fiili inşaatı 2014 sonunda başlatılan, Westside İstanbul Projesi'nde satılabilir konut alanı 153.305 m2, ticari alanlar ise 18.123 m2'dir. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü'nün en iddialı projesi Westside İstanbul'da yaşam 2016 sonu itibariyle başlamıştır.

E-5 otoyolu üzerinde, kendisine ait metrobüs durağı olan, bölgenin belki de tek ve en büyük meydanıyla iç içe konumda, üç tarafının koruyla çevrelendiği arsa üzerindeki proje, 1.155 konuttan ve 116 dükkanın bulunduğu alışveriş caddelerinden oluşmaktadır.

Westside İstanbul Projesi, hem Atatürk Havalimanı, hem de yeni yapılan havalimanına yakınlığı, Kanal İstanbul Projesi ve üçüncü köprü yolu üzerinde olması sebebiyle; ticari alanlarıyla da bölgede yeni bir çekim merkezi oluşturacaktır. Westside İstanbul'la Atatürk Havalimanı'nın batısında 2.5 milyonluk bir nüfusa hitap eden yeni Nişantaşı oluşuyor. Teslimleri Aralık 2016'da başlayan proje 5.000 kişinin yaşadığı ve cadde dükkanlarıyla geniş bir kitleye hitap eden merkez olacaktır.