FİRMALARIMIZ

CLUB MEGASARAY

CLUB MEGASARAY

Dünyanın en gözde tatil bölgesi Antalya Belek’te bulunan “Altın Anahtar” ödüllü, 121 dönüm alan üzerine kurulu, 1200 yataklı, 5 yıldızlı tatil köyü olan Club Megasaray bölgenin en güçlü tesislerinden biridir. 1992 yılından bu yana hizmet veren tesiste %70 oranında tekrar gelen misafirler ağırlanmaktadır.

Bu misafirlerin büyük bölümü Avrupa ülkelerinden gelmektedir. Club Megasaray TUI ve Coral gibi dünyaca ünlü tur operatörlerinin yanı sıra Tripadvisor, Holidaycheck ve Tophotels gibi web sitelerinin değerlendirmelerinde dünyanın en çok tercih edilen otelleri arasına girmektedir.

43 tenis kortu ve daha birçok spor aktivitesi, kaliteli yiyecek içecek hizmetleri, gece ve gündüz her yaşa hitap eden eğlence programları ve güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışıyla; Club Megasaray’da kurulduğu günden bu güne kadar her yaştan 1 milyon turist ağırlanmıştır.

 

MEGASARAY TENİS AKADEMİ 

Club Megasaray bünyesinde 2019 sezonunda hizmete açılan Megasaray Tenis Akademi ile dünyadaki diğer örnekleri gibi uluslararası bir Tenis Akademisi hayata geçirildi. Projenin ikinci aşaması olarak; bünyesinde akademi eğitim bölümleri, 700 yatak kapasiteli otel, dünya standartlarında kongre merkezi, başta tenis olmak üzere futbolun da içinde olduğu sporun farklı dallarında kamp ve turnuva organizasyonları düzenlenecek yeni bir tesisin çalışmalarına da devam edilmektedir. 43 tenis kortu ile bölgenin en büyük tenis merkezi olan Megasaray Tenis Akademi; Türkiye Tenis Federasyonu ile imzaladığı işbirliği protokolü çerçevesinde, ortaklaşa düzenlenen tenis turnuvalarına da ev sahipliği yaparak, amatör ve profesyonel tenis oyuncularını ağırlamaya başladı. 2020 yılından itibaren Uluslararası Tenis Federasyonu takviminde yer alan ödüllü ITF Turnuvaları da Megasaray Tenis Akademi’de düzenlenecek.

 

Adres: Club Mega Saray Kadriye Mahallesi, Üçkum Tepesi Caddesi,
No: 8/1 Serik / Antalya

Tel: 0242 710 11 00
Faks: 0242 710 11 30/33
E-mail: info@clubmegasaray.com