FİRMALARIMIZ

VESTINO GMBH

VESTINO GMBH

Vestino, 1992 yılında Şahinler Holding bünyesinde kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, bayan giyimi konusunda Avrupa ve Almanya pazarında kalitesini kanıtlayarak üst sıralarda kendine yer edinmiştir. Vestino koleksiyonu, müşterileriyle buluşmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi görmüş; hızlı bir şekilde büyüyerek grubun, güçlü ve kazanç getiren bir markası haline gelmiştir.

Modayı yakından takip eden Vestino, müşterilerine zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Vestino, müşterilerin her zaman yeni olanı keşfetmesi için, doğru ürünlerin doğru zamanda satışa sunulması konusunda titizlik göstermektedir. Milano ve Paris’teki modaya uygun şekilde, koleksiyonlar güncellenmektedir. Moda bilinci olan, kaliteden ve yüksek işçilikten anlayan, modaya uygun şıklığa önem veren kadınlar için, hayatın tam ortasında duran koleksiyonlar hazırlamaktadır.

Vestino; yeni mağaza konsepti, yeni imajı ve bunlara uygun olarak müşterilerine hissettireceği yaşam duygusu ile dünya pazarlarında aranan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 60 mağaza ve 400 çalışanıyla yurt dışında kurulan, ancak Türkiye'de mağazası bulunmadan Turquality kapsamına alınan bir moda markası olmuştur.

Adres:
Vestino GmbH
Marshall Str. 1
52146 Wurselen- GERMANY
Tel: 00 49 2405 453-0
Fax: 00 49 2405 453-783
E-Mail: info@vestino.com