Edirne Modavizyon Fabrikası Satış Mağazası Açtı
2800 çalışanıyla Zara, S’oliver, More&More gibi dünyanın önde gelen moda markalarının en önemli partneri olarak üretim, tedarik ve lojistik faaliyetlerini sürdüren Modavizyon; uzun yıllardır yaptığı bu ciddi iş birlikleri neticesinde edindiği tecrübeyle; kendi koleksiyonunu yarattı. Yüzlerce bayan erkek takım elbise ve dış giyim ürününü Modavizyon markasıyla Edirne halkının beğenisine sunmak için fabrika satış mağazası açıldı.
Modavizyon Fabrika Satış Mağazasının açılışı, 23 Şubat Cumartesi günü saat 10.00’da Modavizyon Fabrikası’nın bahçesinde T.C Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Hasan Duruer ve Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin tarafından gerçekleştirildi.

Açılış Törenine katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzionoğlu, Şahinler Holding’in son 20 yılın markası olduğunu, fakat Edirne’nin 1000’li yıllardan bir marka olduğunu ve Osmanlı’ya başkentlik eden bir kent olduğunu hatırlatarak, “Ben inanıyorum ki Edirne önümüzdeki yıllarda bölgenin ve ülkenin marka şehirlerinden biri olacak. Edirne’mizin de ülkemizin de yarınları bugünden güzel olsun diliyorum. Sizlerden istediğimiz; ne olur birlik ve beraberlik içinde olun, birbirinizi sevin, doğduğunuz, büyüdüğünüz bu güzel Edirne’nin zenginliklerini daha iyiye taşıyabilmek için el birliği ile çalışın. Güç birliği yaparak daha iyiyi başarabiliriz” dedi.“Edirne’yi Moda Ve Marka Şehri Yapmak İstiyoruz”

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Zara’nın çok önemli bir partneri olduklarını ve dünyayı giydiren moda kıyafetler yaptıklarını belirterek “Zara’nın Uzakdoğu’da bile yaptıramadığı en önemli ürünlerini yapan bir fabrikamız var. Her geçen gün talep hızla artıyor. Geçtiğimiz günlerde 100 kişi daha işe aldık. Önümüzde birkaç ay içinde Çorlu’da 500 kişi daha istihdam edeceğiz. Burada fabrikamızı genişletmeyi istiyoruz. Bunu hayata geçirdiğimiz taktirde 5 bin kişiye istihdam sağlamış olacağız.. Burayı bir moda ve marka şehri yapmayı istiyoruz.” diye konuştu.

Diğer Haberler
ŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Mehmet Nezihi Özmen Mah. M.Akif Bey Cd. Kasım Sk. No:1 Kat:4 Merter-Güngören 34010 İstanbul / Türkiye
T: +90 (212) 484 20 00 (Pbx) F: +90 (212) 484 20 53 - info@sahinlerholding.com.tr
© Copyright 2013 Şahinler Holding